Харків продав стадіон "Металіст" за 675 мільйонів

Харківська обласна рада продала єдиний майновий комплекс Комунального підприємства "Обласний спортивний комплекс "Металіст" за 674,522 мільйона гривень.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі директор департаменту у справах преси та інформації Харківської міськради Юрій Сидоренко, повідомляють "Українські новини".

"Металіст" продано за 674 522 000 гривень", - написав Сидоренко.

Представник прес-служби облради підтвердив факт продажу стадіону, зазначивши, що офіційне повідомлення про це готується до публікації.

Як відомо, Харківська облрада на сесії 27 червня внесла цілісний майновий комплекс КП "ОСК" Металіст" до переліку об'єктів, що підлягають відчуженню шляхом продажу на конкурсі.

Ціна об'єкта приватизації становила 562,1 мільйона гривень без урахування ПДВ, початкова ціна об'єкта – 674, 522 мільйона гривень з урахуванням ПДВ.

Раніше повідомлялось, що єдина заявка на участь у конкурсі з приватизації ОСК «Металіст " надійшла від ТОВ "СК Стадіон "Металіст".

Відомо, що раніше СЄПЕК Сергія Курченка, власника ФК "Металіст", заявляла про готовність придбати стадіон "Металіст" за 70 мільйонів доларів.

Як відомо, наприкінці 2012 року розгорівся конфлікт між бізнесменом Олександром Ярославського і мером Харкова Геннадієм Кернесом, який виявив бажання повернути в комунальну власність ОСК "Металіст".

24 грудня Ярославський заявив що його змусили продати клуб "Металіст" і він покинув пост президента.

Головним інвестором клубу стала група СЄПЕК, яка купила клуб за суму близько 300 мільйлнів євро за даними ЗМІ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 червня 2020, 19:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.