Митний союз ввів спецмито на імпорт порцеляни з України та Китаю

Колегія Євразійської економічної комісії прийняла рішення про введення спеціального захисного мита на кухонний фарфоровий посуд, вироблений в Україні та Китаї, строком до 28 вересня 2016 року.

Про це повідомляє "Уніан".

"Даний захід буде, в першу чергу, діяти проти КНР і України як основних постачальників такого посуду на ринки країн Митного союзу", - йдеться в повідомленні.

Обсяг споживання столового та кухонного посуду з порцеляни в Митному Союзі у 2009-2011 роках збільшився на 49,5%, а обсяги виробництва та реалізації виробників Митного союзу в той же час знизилися на 2,8% і 2,9% відповідно.

У першому півріччі 2012 року в порівнянні з першим півріччям 2011 року на тлі зростання споживання фарфорового посуду на 14%, його виробництво і реалізація підприємствами ТЗ зросли лише на 2,3% і 5%.

"Аналіз отриманої в ході розслідування інформації підтверджує наявність підстав для застосування спеціальної захисної дії", - пояснив рішення Колегії міністр з торгівлі ЄЕК Андрій Слепнев.

Крім цього, одночасно відзначається скорочення частки виробників країн МС на ринку в 2009-2011 роках на 9,9%, а в першому півріччі 2012 року - на 1,4% з одночасним заміщенням імпортним товаром.

"Основними країнами - постачальниками фарфорового посуду в МС в аналізованому періоді були КНР, на частку якого припадало в середньому 83% від загального обсягу ввезення, і Україна", - сказано в повідомленні.

Це рішення набирає чинності після закінчення 30 календарних днів з дати його офіційного опублікування.

Як повідомляла "Реальна економіка" російська Федеральна митна служба ввела нові групи "ризикових" українських товарів, а також скасувала старий список.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:50

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.