Американський JP Morgan Chase хочуть оштрафувати на 6 мільярдів

Федеральне агентство з фінансування житла США вимагає від одного з найбільших американських банків – JP Morgan Chase & Co сплатити штраф у більш ніж 6 мільярдів доларів, щоб врегулювати звинувачення у продажі неякісних іпотечних цінних паперів перед світовою фінансовою кризою.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням з посиланням на видання Wall Street Journal.

Як пише видання, банк, що видавав іпотечні кредити, часто виявляв недостатню обачність у дотриманні законодавства, що регулює обіг цінних паперів. Зокрема, не враховувалися свідчення неблагонадійності позичальників, які надавали хибні або підроблені дані про доходи.

У підсумку виникла ситуація, коли позичальники не змогли платити за кредитами, що призвело до різкого знецінення іпотечних паперів і відповідних фінансових втрат організацій-емітентів. Найбільші іпотечні агентства Fannie Mae і Freddie Mac втратили при цьому мільярди доларів.

У той же час раніше низка ЗМІ повідомила про арешт колишнього трейдера JP Morgan Хав'єра Мартіна-Артахо в Іспанії. Він звинувачується в тому, що намагався приховати втрати сотень мільйонів доларів при невдалих угодах, списавши їх в портфель кредитних деривативів.

У зв'язку з цим у травні минулого року через дії низки трейдерів в Лондоні один з найбільших американських банків втратив більше шести мільярдів доларів.

Крім Мартіна-Артахо, 14 серпня прокуратура Нью-Йорка також висунула звинувачення екс-трейдеру Жюльєну Гру.

Інвестбанк JP Morgan Chase заснований в 1799 році і є одним зі світових лідерів у сфері надання інвестиційних банківських послуг і довірчого управління.

В даний час банк, активи якого оцінюються в 2 трильйони доларів, провадить діяльність у понад 60 країнах.

Банк входить до трійки найуспішніших в світі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 травня 2019, 14:15

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.