"Альтана Капітал" продовжує поглинати ПФТС?

Інвестиційна компанія "Альтана Капітал", що сконцентрувавала у липні разом з партнерами 15,58% акцій фондової біржі ПФТС, збільшила свою частку в статутному фонді біржі до 22%.

Про це повідомляють "Українські новини", посилаючись на офіційне повідомлення інвесткомпанії.

"Альтана Капітал" підписала угоду, у результаті чого її частка в статутному капіталі ПАТ "Фондова біржа ПФТС" разом з партнерами перевищила 22%. Деталі угоди не розкриваються через умови конфіденційності, що містяться в угоді", - зазначається в повідомленні.

Інвесткомпанія підкреслює, що збільшення частки в капіталі ПФТС - запланований крок, спрямований на більш активну участь в управлінні біржею й посилення впливу на її розвиток.

"Альтана Капітал" не надає інформації про те, у кого було придбано акції ПФТС.

У липні "Альтана Капітал" заявила про те, що сконцентрувала разом з партнерами 15,58% акцій ПФТС, при цьому 15,3% акцій біржі було придбано у асоціації "Фондове партнерство".

Станом на перше січня 2013 року акціонерами ПФТС були асоціація "Фондове партнерство" із часткою 15,31% і російська біржа "ММВБ-РТС" із часткою 50,02% акцій.

2012 рік біржа ПФТС закінчила зі збитками 3,101 мільйона гривень.

Як повідомляла "Реальна еконономіка", на думку учасників ринку, зміна власника може вплинути на створення біржового холдингу за участю ПФТС та "Української біржі", якого не перший рік чекає основний акціонер обох майданчиків - Московська біржа.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 6:07

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.