Після вступу до ЄС кожен другий поляк став володіти автомобілем

Кількість автомобілів у Польщі після вступу країни до Європейського союзу з 2004 року збільшилася на 7,5 мільйона штук або майже на 70% і становила на кінець минулого року 18,74 мільйона штук.

Про це пише "Уніан" посилаючись на Gazeta Wyborcza.

Останні оприлюднені статистичні дані свідчать про те, що кількість польських автовласників складає 484 осіб на тисячу жителів країни, що вже перевищує середній показників у країнах Євросоюзу.

При цьому середній європейський становить 482 осіб на тисячу жителів країни.

Польські громадяни в перерахунку кількості авто на тисячу жителів країни випереджають найбільші світові економіки, серед яких США і Японія, де машинами в 2010 році в середньому володіли 456 і 424 жителів.

У Китаї цей показник становив три роки тому 32 авто.

"На кінець 2003 року в Польщі було зареєстровано 11,24 мільйона приватних автомобілів, і на тисячу жителів припадало 294 машини", - пише Wyborcza.

Видання відзначає, що в Польщі середній вік автомобіля складає 13-14 років у тей час, як у всьому Євросоюзі трохи більше восьми років.

Таке збільшення кількості автовласників в Польщі досягнуто за рахунок практично повного зняття обмежень на імпорт вживаних автомобілів, зауваживши, що щорічно поляки завозять в країну близько 800 тисяч таких машин.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 жовтня 2020, 19:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.