ЄС усвідомлює, що торгова "війна" є насправді політичною

У Європейському Союзі усвідомлюють, що в торговій дискусії Києва і Москви присутній політичний елемент, і не виключають, що ця ситуація "була першим попереджувальним пострілом".

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Представник зовнішньої служби ЄС Гуннар Віганд у середу в Брюсселі заявив, що рішення вести переговори про підписання Угоди про асоціацію було "рішенням українського народу, і неважливо, хто був у керівництві".

Ліганд сказав: "Події останніх тижнів чітко продемонстрували, що у цій торговельній дискусії присутній політичний елемент. Заяви РФ дають підстави вважати, що дискусія на кордоні Росії і України, швидше за все, є першим попереджувальним пострілом у відношенні того, що щось ще може статися, якщо Україна буде наближатися до підписання Угоди про асоціацію".

У цьому зв'язку представник Зовнішньої служби нагадав, що відповідь, який була дана Європейською комісією на це, була чіткою.

"Подібний тиск є неприйнятним, Україна як суверенна держава має право зробити свій вибір щодо міжнародних договорів", - зазначив він позицію Брюсселя.

При цьому Віган підкреслив, що в ЄС вперше за всю історію зовнішньої політики бачать таку реакцію третьої країни через Угоди про асоціацію.

Як повідомлялось, Єврокомісія піддала критиці заяви Москви у зв'язку з проблемами в російсько-українських торговельних відносинах, однак експерти Росіяни вважають такі претензії необгрунтованими.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 20:13

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.