Найбільші банки США витратили 103 мільярди на суди

Шість найбільших банків США з 2008 по 2013 роки витратити 103 мільярди доларів на покриття збитків і врегулювання позовів.

Про це повідомляє "Лєнта.ру" з посиланням на Bloomberg.

Йдеться про такі банки як JP Morgan Chase, Bank of America, Citigroup, Wells Fargo, Goldman Sachs і Morgan Stanley.

У дослідженні Bloomberg при підрахунку враховувалися всі судові витрати, включаючи оплату послуг юристів та виплату компенсацій.

З усіх виплачених коштів 56 мільярдів становили судові витрати, а решту 47 мільярдів - компенсації інвесторам за помилкові дії з іпотечними цінними паперами.

Найбільші втрати зазнали JP Morgan і Bank of America, на частку яких, за даними агентства, припадає до близько 75% всіх витрачених коштів.

Так, JP Morgan був змушений витратити 21,3 мільярда доларів і виділити ще понад 8 мільярдів на майбутні різні компенсації за позовами про неправомірні операції з іпотечними цінними паперами.

Дослідження Bloomberg показало, що витрати банків на судові процеси та компенсації зросли на 40% з початку 2012 року. Експерти агентства пов'язали це із зростанням кількості претензій з боку регуляторів і приватних осіб.

Як зазначає видання, сума в 103 мільярди доларів перевищує сукупний чистий дохід всіх шести банків в 2012 році і сукупні дивіденди, виплачені за попередні п'ять років.

У 2012 році шість найбільших банків США заробили в цілому 59,5 мільярда доларів , а на виплати акціонерам з 2007 року було направлено 98,6 мільярда доларів.

Раніше повідомлялось, що Федеральне агентство з фінансування житла США хоче оштрафувати JP Morgan Chase на більш, ніж 6 мільярдів доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 липня 2020, :41

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.