Уряд розпорядився обмежити постачання газу боржникам

Кабінет Міністрів доручив НАК "Нафтогаз України" негайно обмежити постачання газу до технологічного мінімуму підприємствам теплової енергетики, які мають заборгованості за спожитий газ.

Відповідне рішення закріплене в урядовій постанові №618 від 17 липня.

"Нафтогаз України", а також керівники центральних органів виконавчої влади і голови обладміністрацій повинні "забезпечити негайне обмеження постачання природного газу до технологічного мінімуму суб'єктам господарювання, які виробляють теплову енергію, за умови непроведення в повному обсязі розрахунків за спожитий природний газ", - йдеться в повідомленні.

В документі також йдеться про те, що місцеві органи влади повинні "забезпечити дотримання граничних обсягів споживання природного газу суб'єктами господарювання, що виробляють теплову енергію для населення".

Уряд також зобов'язав Міністерство фінансів й Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства кошти зі субвенцій місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію спрямувати на погашення боргів за газ підприємств теплокомуненерго.

Раніше повідомлялось, що "Нафтогаз" звернувся до підприємств теплокомуненерго з вимогою погасити заборгованість за спожитий газ, яка на середину серпня становила 17,4 мільярда гривень.

Як повідомлялось, уряд також доручив Міністерству фінансів при перегляді держбюджету-2013 збільшити витрати на покриття дефіциту НАК "Нафтогаз України" на 10,668 мільярда гривень.

1,778 мільярда гривень з цієї суми піде на компенсацію різниці між цінами закупівлі імпортного газу і його реалізації для вироблення теплової енергії населенню у 2013 році, а ще 9,89 мільярда гривень - на погашення заборгованості з такої компенсації за 2012 рік.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 21:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.