АМКУ наказав слідкувати за вартістю закордонних паспортів

Антимонопольний комітет рекомендував Державній міграційній службі вжити заходів для недопущення включення необов'язкових платних послуг у вартість оформлення закордонних паспортів.

Про це повідомляє "Укрінформ", посилаючись на прес-службу АМКУ.

"Антимонопольний комітет України рекомендував Державній міграційній службі України вжити заходів щодо недопущення або нав’язування громадянам України необов’язкових платних послуг під час отримання ними паспорта громадянина для виїзду за кордон" – сказано у повідомленні.

У ході проведеного органами Комітету дослідження було встановлено, що у 2013 році в приміщеннях ДМС України заявникам-громадянам України бланки заяв, а також квитанції на оплату адміністративної послуги видають не службовці ДМС України, а працівники ДП "Документ".

"У перелік квитанцій входили квитанції на оплату консультацій державного підприємства, оплату страхових послуг та інші, які не є обов’язковими. Такі дії містять ознаки порушення статті 16 Закону України "Про захист економічної конкуренції", - наголосили в АМКУ.

Про результати розгляду рекомендацій ДМС зобов’язана повідомити комітет у 30-денний термін.

Наразі плата за оформлення закордонного паспорта складається з трьох складових - державне мито у сумі 170 гривень, платні послуги з оформлення та видачі паспорта у сумі 87,15 гривень, та вартості бланка паспорта, що становить 120 гривень.

Як повідомлялось, директор комбінату "Україна" пообіцяв, що підприємство зробить все можливе, щоб біометричний паспорт був випущений вже до першого листопада.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 травня 2020, 7:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.