Договір з ЄС відкриє для України світовий ринок – посол ЄС

Договір про асоціацію з ЄС дасть Україні великі можливості для виходу на світові ринки, але виробникам потрібно бути готовими до високої конкуренції.

Про це в інтерв'ю журналу "Кореспондент" заявив глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, повідомляє ТСН.

Томбінський зазначив, що договір з ЄС про зону вільної торгівлі відкриває для України не тільки цей ринок. Адже Євросоюз пов'язаний домовленостями про вільну торгівлю з іншими партнерами. А крім того, ведуться ще переговори з Індією, Японією і США.

"Це не просто двері на один ринок - це ворота, які виведуть Україну на світові ринки. Якщо українські товари вийдуть на європейські ринки, їх приймуть скрізь у світі", - зазначив Томбінський.

Разом з тим, він наголосив, що українські виробники повинні бути готові до того, що на український ринок прийдуть європейські виробники, які посилять конкуренцію.

"Домовленості мають бути взаємовигідними. Безкоштовного проїзду на паровозі євроекономіки не буде", - зазначив Томбінський.

Він навів приклад Чехії, Угорщини та Естонії, які приєдналися до Євросоюзу одними з останніх. За словами Томбінського, товари цих країн успішно змагаються на європейському ринку і саме старі члени ЄС змушені були пристосовуватися до нових умов конкуренції.

Як відомо, президент Віктор Янукович заявив вчора, що євроінтеграція залишається пріоритетом України і уряд виконає всі необхідні умови для підписання у листопаді угоди з ЄС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2020, 20:51

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.