Україна може стати енергетичним хабом Європи - Посол США

Посол Сполучених Штатів в Україні Джефрі Пайетт вважає, що Україна може стати енергетичним хабом Європи.

Про це повідомляє УНН, посилаючись на прес-службу КМУ.

"Ми сподіваємося, що видобуток сланцевого газу зможе стати хорошим механізмом, який принесе Україні економічний приріст і відкриє нові можливості. І також ми сподіваємося, що це стане певним каталізатором, який допоможе реформувати енергетичний ринок з тим , щоб Україна стала енергетичним хабом в Європі", - сказав посол США .

У свою чергу, Микола Азаров під час зустрічі з послом США сказав, що Україна зацікавлена ​​в енергетичному співробітництві з США та Уряд зробить все можливе, щоб якомога швидше американські компанії ExxonMobil і Chevron почали видобуток сланцевого газу в Україні.

"Ми надаємо дуже велике значення нашим відносинам з США в галузі енергетичної безпеки. Ми уклали угоди з компаніями ExxonMobil і Chevron та сподіваємося, що всі попередні процедури пройдуть досить швидко і інвестори перейдуть до розробки наших родовищ сланцевого газу", - сказав Азаров.

Як повідомлялось, Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що одним з основних пріоритетів його діяльності є енергетична незалежність України.



Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 серпня 2020, 23:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.