Українські виробники порцеляни потребують захисту від Китаю

Українські виробники хочуть введення захисного мита на імпортний фарфоровий посуд.

Про це пише "Укрінформ".

Згідно з дослідженнями фахівців Дружківського порцелянового заводу, на досить ємному українському ринку реалізовується до 90% порцелянового посуду саме китайського виробництва.

"Те, що завод сьогодні зменшив оберти, так це технологічна пауза в очікуванні, що і Україна зможе захистити свій ринок, встановить вигідну для себе митну політику і тим самим не дасть скривдити свого ж виробника", - сказав директор заводу Федотов.

"Обкладаються вони митом всього в 10%, а це, вважай, нічого. З барвистим, витонченим і зовсім недорогим китайським посудом суперничати нам вельми складно", - пояснив директор.

Водночас він підкреслив, що не вважає вжиті країнами митного союзу заходи підступними нападками на Україну.

"Захищаючи свої ринки, обмежувальні заходи вони вжили проти всіх постачальників порцеляни. У Росії, Білорусі і Казахстані не набереться і десятка великих порцелянових заводів, разом вони не покриють і 50% потреби в їх продукції", - сказав Федотов.

Як повідомлялось, Колегія Євразійської економічної комісії прийняла рішення про введення спеціального захисного мита на кухонний фарфоровий посуд, вироблений в Україні та Китаї, строком до 28 вересня 2016 року.Коментарі

Додати коментар


Віктор

Вихід один - звільнити нафіг директора заводу!

Серафим / rudt@ukr.net

Ну да. А еще сделать гос. заказ на ближайшие 5 лет и утвердить разнарядку через Госплан. Вот тогда заживет Дружковский комбинат во главе с директором. Ребята! Ауууууу! Социализм закончился. Рыночные отношения пора изучать. Хотя бы через Википедию. Еще месяц-другой и может в Евросоюз пустят, что тогда? Дайте хороший конкурентный товар. Не можете - закройте нахер свой завод и директорский рот. Других вариантов нет. В Украине когда-то помню были такие же вопли о спасении производителей отечественных телевизоров и другой бытовой техники. Нет ни производителей, ни техники. И слава богу, что нет. Обошлись как-то. Так же и без порцеляны будет. А лучшая защита отечественного производителя - это голова руководителя и руки рабочих.

ударник

Если сейчас запищали, а что будет когда в ЕС воткнетесь?

ГОЛОВНЕ на 19 вересня 2020, 18:02

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.