За держкошт реконструюють шахту для сина президента?

Державні підприємства вугільної галузі 12-23 серпня за результатами тендерів уклали низку угод на постачання товарів та послуг на 271,95 мільйона гривень коштом державного бюджету.

Про це йдеться у "Віснику держзакупівель", повідомляють "Наші гроші".

Найбільший підряд вартістю 201,09 мільйона гривень від "Селидіввугілля" отримало ТОВ "Доншахтоспецстрой" на реконструкцію шахти "Україна".

"Фірма повинна до 2020 року виконати роботи по проведенню виробок околоствольного двору та монтажу технологічного обладнання дільничної водовідливної установки", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає видання, "Селидіввугілля" входить в список держпідприємств вугільної галузі, які уряд планує приватизувати у 2014 році.

При цьому, за даними сайту, найбільш реальними претендентами на приватизацію "Селидіввугілля" є оточення Олександра Януковича.

Зокрема, відомо, що вугілля з шахти "Україна" збагачується на фабриці "Україна", яка належить компанії "ДРФЦ", що входить в холдинг сина президента МАКО.

Як повідомлялось, раніше президент заявляв, що вугільний ринок України буде повністю реформований до кінця 2014 року.

Компанія МАКО Олександра Януковича серед іншого працює на вугільному ринку, зокрема, займається експортом вугілля.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 20:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.