Україна заборонила ввіз м'яса з Білорусі

Чернігівська і Житомирська митниці України у зв'язку із заходами з боротьби з африканською чумою свиней заборонили ввезення з Білорусі товарів, які можуть переносити збудників цієї хвороби.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу Державного митного комітету Білорусії .

"Чернігівська та Житомирська митниці України повідомили митні органи Білорусії про введення заборони на ввезення на територію України товарів, які підлягають ветеринарно-санітарному контролю та можуть переносити збудників африканської чуми свиней" , - йдеться в повідомленні.

Зокрема, заборона стосується ввезення живих свиней та інших живих тварин, свіжої, охолодженої або мороженої свинини, їстівних субпродуктів з великої рогатої худоби, свиней, овець тощо.

Також заборонено ввозити м'ясо і їстівні м'ясні субпродукти в солоному, копченому або сушеному вигляді, ковбаси, шкури тварин, білкові концентрати, кісткову муку і ще цілий ряд товарів.

У той же час заборона не поширюється на молочну продукцію з Білорусії.

Раніше повідомлялось, що Україна максимально посилить заходи на кордоні з Росією та Білоруссю, щоб не допустити занесення збудника африканської чуми свиней.

Також повідомлялось, що Росія вже ввела заборону на ввіз білоруської свинини.

Як відомо, африканська чума свиней (хвороба Монтгомері) - вірусне захворювання домашніх і диких свиней. Для людини АЧС безпечна.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 травня 2019, 14:27

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.