Посол США поговорить з львівськими депутатами про сланцевий газ

Сьогодні, 2 вересня, у Львові посол США Джеффрі Пайєтт обговорить з керівництвом обласної ради проблеми видобутку сланцевого газу на Львівщині.

Про це повідомляє "Гал-Інфо".

По закінчені зустрічі з керівництвом посол зустрінеться також із депутатським корпусом облради.

Як повідомляє видання, напередодні зустрічі з послом, "в облраді пройде засідання робочої групи для проведення економічного, юридичного, екологічного аналізу проекту Угоди про розподіл вуглеводнів, що видобуватимуться у Львівській області".

Посол також планує зустрітись із керівництвом Львівської облдержадміністрації.

Як відомо, переможцем конкурсу на розробку Олеського родовища сланцевого газу, що розташоване в межах Львівської та Івано-Франківської області, на початку травня 2012 року стала американська компанія Chevron.

Підписання угоди про розподіл продукції з цією компанією планувалось ще восени минулого року. Однак, це питання заблокували облради Львівщини й Франківщини.

Як повідомлялося, Івано-Франківська облрада на сесії 20 серпня відмовилася голосувати за проект Угоди про розподіл продукції з Chevron Ukraine B.V. (Нідерланди).

Крім того, народний депутат Ірина Сех з партії "Свобода" заявила, що депутати Львівської облради також "скептичні" щодо цієї угоди.

Відомо, що партія "Свобода" має більшість в цих двох облрадах і виступає категорично проти видобування сланцевого газу в Україні.

Додамо, що проект угоди на видобуток сланцевого газу на Юзівській ділянці на сході України компанією Shell був одобрений обласними радами Донецька і Харкова ще в минулому році.

Угоду про розподіл продукції на цій ділянці було підписано 24 січня 2013 року в Давосі між компанією Shell і "Надра Юзівська".

Міністр енергетики Едуард Ставицький нещодавно заявив, що всі питання щодо підписання угоди з компанією Сhevron планується вирішити вже у вересні.

Ставицький також повідомляв, що в 2020 році в Україні може видобуватись 15 мільярдів кубометрів сланцевого газу. Це майже третина газу, який на сьогодні споживає Україна.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 12:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.