Microsoft купляє мобільний бізнес у Nokia за 5 мільярдів

Microsoft купляє у фінської Nokia підрозділ Devices & Services з виробництва та обслуговування мобільних телефонів за 5,44 мільярда євро.

Про це повідомляють "РіаНовості" з посиланням на прес-службу Nokia.

За умовами угоди, Nokia повністю продасть підрозділ, що включає бізнес з виробництва мобільних телефонів і смартфонів.

Крім того, у власність Microsoft перейдуть відділи з операційної діяльності, продажу та маркетингу, дизайну та підтримки.

Очікується , що Microsoft заплатить 3,79 мільярда євро за придбання Devices & Services, а також 1,65 мільярда за портфель патентів з можливістю опціону.

У рамках угоди, Nokia надасть компанії невиняткові ліцензії на патенти строком на 10 років, а також опціон з можливість їх продовження на необмежений термін.

Згідно з документом, угода буде завершена в першому кварталі 2014 року, після чого близько 32 тисяч співробітників фінської компанії перейдуть в Microsoft.

Після цього Nokia планує зосередитися на таких ключових напрямках бізнесу як Nokia Solutions and Networks (NSN) та геолокаційний бренд Here і Advanced Technologies з розвитку технологій та ліцензування.

"Після завершення операції ми очікуємо значного поліпшення фінансової ситуації Nokia, а також підвищення прибутковості компанії" , - заявив фінансовий директор Nokia Тімо Іхамуотіла (Timo Ihamuotila).

Як відомо, Nokia - один з найбільших виробників мобільних телефонів в світі, а також розробник програмного забезпечення для мобільних телефонів і КПК.

Штат співробітників компанії перевищує 123 тисячі осіб. Продукція компанії представлена в 160 країнах.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 3:08

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.