Інтерпайп направив першу партію труб в США для Shell

В американській компанії заявляють, що Інтерпайп вже направив пробну партію труб в США для досліджень на відповідність стандартам Shell.

Про це пише "Укрінформ".

Провідний інженер з буріння Shell в Україні Робін Нойтон, сказав, що Shell не відмовлялася від використання продукції компанії Інтерпайп і зазначив, що у сторін при підписанні меморандуму про співпрацю не було непорозуміння щодо того, якого типу труби необхідні Shell для проведення робіт.

"Всі питання були узгоджені вчасно. Меморандум чітко прописує кроки, які необхідно пройти для приведення у відповідність труб, вироблених на заводах компанії Інтерпайп, міжнародним стандартам Shell", - сказав Нойтон.

Директор зі стратегії та розвитку бізнесу Інтерпайп - Денис Морозов зазначив, що Інтерпайп вже зробив для Shell пробне замовлення - 50 тонн труб нафтогазового сортаменту.

"Замовлення було відвантажено у США для інспекції та перевірки на відповідність стандартам Shell. Попередні результати - на етапі розгляду", - сказав Морозов.

Топ-менеджер додав, що як схвалений постачальник Shell, може брати участь у тендерах на постачання трубної продукції в будь-якій з філій компанії по всьому світу.

Як повідомлялось, Компанія Shell включила заводи компанії "Інтерпайп" в список схвалених постачальників трубної продукції.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 січня 2021, 13:17

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.