Вірменія вступить до Митного Союзу

Президенти підтвердили націленість РФ і Республіки Вірменія на подальший розвиток процесів економічної інтеграції на Євразійському просторі.

Про це йдеться у документі підписаному за результатами переговорів лідерів двох країн.

Президент Республіки Вірменія Серж Саргсян заявив про рішення республіки вступити до Митного Союзу і вжити необхідні практичні кроки, а в подальшому брати участь у формуванні Євразійського економічного союзу.

Президент РФ Володимир Путін упевнений, що включення Єревану в євразійський інтеграційний процес прискорить економічне співробітництво. Про це він заявив за підсумками переговорів з президентом Вірменії Сержем Саргсяном.

"Упевнений", що підключення Єревана до євразійських інтеграційних структур надасть потужний імпульс взаємовигідному економічному співробітництву", - сказав Путін.

Він ткаож підкреслив, що російська сторона підтримує рішення Вірменії про вступ до Митного Союзу, та участь у формуванні Євразійського економічного союзу.

"Будемо всіляко сприяти цьому процесу" , - пообіцяв Путін.

Президент РФ зазначив, що Росія є провідним торговим партнером Вірменії. Путін нагадав, що в січні-травні поточного року товарообіг збільшився на 13% порівняно з аналогічним періодом 2012 року.

За даними президента, високі показники досягнуті і в інвестиційній сфері, обсяг накопичених російських капіталовкладень перевищив 3 мільярди доларів.

"Це майже половина всіх іноземних інвестицій в економіку Вірменії", - сказав Путін.

Як відомо, у разі підписання Києвом Угоди про асоціацію з ЄС Митний союз буде змушений посилити митний режим з Україною, а можливо навіть припинити вільну торгівлю нею.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2020, 18:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.