Путін: Поважаємо вибір України, але будемо захищатись

Росія з повагою поставиться до рішення України укласти Угоду про зону вільної торгівлі з ЄС, але буде змушена в цьому випадку вживати заходів щодо захисту власних економічних інтересів.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін в інтерв'ю "Першому каналу" і агентству Ассошіейтед Прес, повідомляють "РіаНовості".

"Ну, подивимося, яким буде вибір українського керівництва. Який би вибір не був зроблений, ми поставимося до нього з повагою і, безумовно, будемо продовжувати працювати", - сказав Путін.

Президент РФ також додав, "але питання тільки в тому, як будемо працювати, що ми повинні будемо зробити для захисту своїх власних інтересів. Ну, побачимо".

Путін зазначив, що укладення Києвом такої угоди може призвести до витиснення українських товарів як на російський ринок, так і на ринок Митного союзу.

"Коли обнуляються мита, з'являється товар іноземного виробництва на українському ринку, а свої ж підприємства працюють, куди ж свій товар дівати? У нас є побоювання, що вони будуть видавлюватися на наш ринок, на ринок Митного союзу, на ринок Росії, Казахстану і Білорусії", - сказав Путін.

При цьому від додав, "але ми так не домовлялися, це буде створювати проблеми для нашої економіки".

Як відомо, раніше радник президента Росії Сергій Глазьєв заявив, що підписавши Угоду про асоціацію з Євросоюзом, Україна перестане бути для Росії стратегічним партнером.

В свою чергу президент України заявив, що Україна буде співпрацювати з Митним союзом, але виріб на користь угоди з ЄС є стратегічним.

Як відомо, в листопаді цього року Україна готується підписати Угоду про асоціацію і ЗВТ з ЄС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 12:08

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.