На угоді з купівлі Nokia хтось непогано заробив

Про угоду з купівлі компанією Microsoft фінської Nokia хтось знав заздалегідь і не упустив можливості заробити на цій інформації.

Про це пишуть "Вєсті".

"Для Microsoft ця угода стала другою за величиною за всю історію компанії. Звичайно, було ясно, що новина викличе серйозні руху в акціях компаній", - пише видання.

Дійсно, акції Nokia злетіли за підсумками торгів у вівторок на 40%, хоча у деякі моменти торгів зростання було ще більшим.

Як зазначає видання, ще минулого тижня в опціонах на акції Nokia була відзначена небувала активність.

"Невідомий купував досить велику кількість опціонів колл в страйках 3,50 долара, 4 долари й інших. Опціони купувалися з виконанням у вересні та жовтні", - пише видання.

Як зазначається, ціна за контракти була зовсім невеликою - приблизно 0,13 долара. Однак, уже у вівторок окремі опціони коштували 1,49 долара.

"Таким чином, той, хто зробив цю ставку, заробив непоганий прибуток, витративши всього кілька тисяч доларів, - пише видання і додає, - відмінний приклад, як стати мільйонером за 3 дні".

Як відомо, в останні роки акції двох компаній рухалися різнопланово. Капіталізація фінської компанії за останні 5 років, навіть з урахуванням вчорашнього злету, впала майже на 80 %.

У Microsoft таких перепадів не було - компанія подорожчала за цей час на 17%.

Раніше повідомлялось, що акції Google, відколи торгуються на біржі Nasdaq, виросли в 10 разів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 7:04

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.