Суперечності з МС будемо вирішувати за правилами СОТ - Азаров

Суперечності, які можуть виникнути в торгово-економічних відносинах України з країнами Митного союзу, повинні вирішуватися за принципами і нормами Світової організації торгівлі.

Про це в ході засідання Кабінету Міністрів заявив сьогодні прем'єр-міністр Микола Азаров, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я не перебільшу, якщо скажу, що вільна торгівля - це головна економічна цінність сучасного світу. Саме тому більшість сучасних держав приєдналися до СОТ. Україна повністю готова до того, щоб принципи і норми СОТ використовувалися у всіх торгово-економічних відносинах", - сказав Азаров.

За його словами, Митний союз також декларує відповідність нормам СОТ. "З цього ми і повинні виходити. Суперечності, які виникають, потрібно вирішувати на основі загальноприйнятих міжнародних норм і чинних угод", - додав прем'єр.

Азаров підкреслив, що для майбутнього України створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом настільки ж важлива, як і швидка гармонізація торгового режиму з МС.

Саме тому прем’єр доручив відповідним міністерствам слідкувати за технічними регламентами Митного союзу і готувати рішення, щоб гармонізувати українське законодавство з ними.

Як відомо, президент РФ Володимир Путін заявив, що в разі підписання Україною угоди про ЗВТ з ЄС Митний союз буде змушений посилити заходи економічного захисту.

В України вже виникли торгово-економічні проблеми з Росією в серпні цього року, коли російська митниця заблокувала рух українських товарів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 20:28

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.