Українську незалежність потрібно поважати - Путін

Президент РФ Володимр Путін, сказав, що українську незалежність треба поважати,і тільки при повазі взаємних інтересів і ось таких підходів можна вирішувати загальні питання, що становлять спільний інтерес.

Про він заявив в інтерв'ю "Першому каналу" і агентству Ассошіейтед Прес, повідомляють "Вєсті".

На питання журналіста, чому обом країнам не вдається разом спокійно і злагоджено розвиватись, президент РФ сказав, що куди б Україна не вступала, рано чи піздно обидві країни зустрінуться знову.

"Що стосується інтеграційних процесів, ми повинні і тут ставитися з повагою до України. Якщо Україна вважає , що їй потрібно і доцільніше укладати, скажімо , договір про зону вільної торгівлі з Євросоюзом , значить , так тому і бути. Але ми бачимо тут певні проблеми для нас і для них." - сказав Путін.

На думку президента РФ, Митний союз має очевидні конкурентні перевеги.

нас спільна транспортна інфраструктура, загальна енергетика, у нас кооперація глибока, у нас спільна мова. Це великі конкурентні переваги, вони зникнуть. Я насилу собі уявляю, як буде розвиватися ракетно -космічна галузь України . Вона дуже солідна і ракетна галузь і авіація. Я просто не уявляю без нашого ринку. Моторобудування авіаційне. Наші всі вертольоти оснащені українськими двигунами, що нам робити? Як це буде все розвиватися , або не буде взагалі?" - поділився переживаннями президент РФ.

Путін також зазначив, що Росія і сама веде переговори з Євросоюзом, і думає про те щоб укласти нову базову угоду.


"Ми й самі ведемо переговори адже з Євросоюзом. І про зону вільної торгівлі думаємо, ми думаємо про те , щоб укласти нову базову угоду . Але Ви знаєте , я ж адже дуже давно і добре знаю наших європейських партнерів , вони дуже хороші хлопці , з ними і пивка можна махнути німецького , і шнапсу випити , і келих вина французького або італійського випити смачного. Але коли вони сідають за стіл переговорів, це дуже жорсткі люди, дуже прагматичні, і щось отримати від них - це , знаєте , складне завдання." - додав Путін.


Як відомо, радник президента РФ раніше заявляв, що підписавши Угоду про асоціацію з Євросоюзом, Україна перестане бути для Росії стратегічним партнером.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 12:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.