Україна збільшить ввізне мито на автомобілі вдвічі?

Прийняття "євроінтеграційного" законопроекту про Митний тариф може привести до збільшення ставки ввізного мита, що сплачується громадянами України при ввезенні автомобілів, вдвічі.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Дехто проштовхує в цьому законопроекті підвищення ставок мита на ввезення автомобілів громадянами України , прикриваючись так званими інтеграційними законопроектами ", - сказав екс -міністр фінансів Віктор Пинзеник, коментуючи документ.

Урядовий законопроект пропонує підвищити повні ставки Митного тарифу вдвічі.

За розрахунками Кабміну , так міра , виходячи з аналізу обсягів імпорту за 2012 рік , може принести до держбюджету додатково 440 мільйонів гривень на рік.

Як йдеться у вересневому номері "Вісника Міндоходов ", відомство 28 серпня розповсюдило лист про особливості митного оформлення транспортних засобів, що ввозяться громадянами в Україну для вільного обігу.

Згідно з ним громадяни зобов'язані сплачувати мито при ввезенні товарів на всі транспортні засоби від легкових і вантажних автомобілів до автобусів і тракторів, мотоцикли та причепи, а також шасі і кузова за повними ставками, а також акцизний податок і ПДВ.

Раніше цього року Україна вже ввела мита на імпорт легкових автомобілів з бензиновими двигунами від 1000 кубічних сантиметрів до 1500-2200 кубічних сантиметрів у розмірі 6,46 % -12,95 % , а з 1 вересня - утилізаційний збір від 5,5 тисячі гривень.

В даний час повна ставка ввізного мита для легкових автомобілів складає 10%.

Як відомо, ЄС закликав Україну скасувати закон про утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів, підписаний Президентом в кінці липня.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 жовтня 2020, 18:45

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.