Україна хоче реалізовувати інфраструктурні проекти в Індії

Україна має намір брати участь в реалізації інфраструктурних проектів національного масштабу в Індії, зокрема, в галузі енергетики.

Про це йшлося в ході зустрічі українських урядовців з індійським дипломатами, повідомляє прес-служба КМУ.

В ході зустрічі також було поінформовано про те, що Кабінет Міністрів України ратифікував договір про співпрацю в науково-технічній сфері з урядом Індії.

Українські урядовці вважають, що ухвалення цього договору сприятиме більш тісній співпраці двох держав в галузі науки і техніки.

На засіданні робочої групи з питань співробітництва обидві сторони також обговорили подальші економічні взаємовідносини між Україною та Індією.

Зокрема, йшлося про реалізацію спільних інфраструктурних проектів національного масштабу, а також взаємодію в машинобудуванні, фармакології, енергетиці тощо.

Українська сторона серед іншого наголосила на готовності взяти участь в реформі енергетичної мережі Індії.

Як відомо, в цій сфері країна переживає значні труднощі. До прикладу, у 2012 році в Індії сталася аварія, в результаті якої на кілька днів без електрики залишилися 6 штатів з населенням 600 мільйонів осіб.

Тому уряд Індії прийняв рішення за кілька років збільшити генерацію електроенергії із теперішніх 14 ГВт на рік до 80 ГВт.

"У свою чергу, індійські дипломати сподіваються на позитивну динаміку двосторонньої торгівлі, що дозволить країнам досягти товарообігу в 5 мільярдів доларів до 2015 року", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, Індія посідає 10-е місці в списку найбільших економік світу, у 2012 році її ВВП становив 1,84 трильйона доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 березня 2021, 8:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.