Сланцеві енергоносії піднімають економіку США

Збільшення видобутку нафти і природного газу, який принесла технологія гідророзриву пластів, піднімає економіку США, знижуючи вартість енергії для споживачів та виробників.

Про це йдеться у спеціальному дослідженні, який наводить агентство Bloomberg, повідомляє "Українська енергетика".

"В 2012 році енергетичний бум підтримав 2,1 мільйона робочих місць, додав майже 75 мільярдів доларів доходів, надав 283 мільярдів доларів до внутрішнього валового продукту та підняв доходи домогосподарств більш, ніж на 1200 доларів", - йдеться в звіті компанії HIS CERA.

У звіті також зазначається, що конкурентна перевага для американських виробників від нижчих цін на паливо збільшить промислову продукцію на 3,5% до кінця десятиліття.

"Що мене справді здивувало, це те, який потужний вплив це має на таку широку базу економіки", - сказав з приводу цих даних віце-президент компанії HIS CERА, яка надає бізнес консультації енергетичним компаніям, Джон Ларсон.

В дослідженні також йдеться, що до 2020 року кількість робочих місць, пов’язана з більшим видобутком нафти і газу, досягне 3,3 мільйонів осіб.

Втім, як зазначило агентство, звіт CERA не враховує потенційний вплив гідророзриву на довкілля.

"Якщо ви збираєтеся наводити аргумент, що в розвитку цього ресурсу є переваги, ви маєте також бути готовими наводити інший аргумент - що ви збираєтеся зробити все можливе, щоб мінімізувати ризики для громадського здоров’я та довкілля", - цитує агентство радника Фонду захисту довкілля в Нью-Йорку.

Раніше повідомлялось, що міністр енергетики Едуард Ставицький заявив, що Україна в 2020 році може видобувати до 15 мільярдів кубометрів сланцевого газу.

Також повідомлялось, що Польща першою в Європі у серпні цього року почала промисловий видобуток сланцевого газу.

Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 17:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.