Євродепутат підозрює, що трансфер "Реалу" відбувся за гроші ЄС

Депутат Європарламенту від Бельгії Дерк Ян Еппінк закликав у терміновому порядку провести розслідування трансферу Гарета Бейла в "Реал".

Про це пише видання isport.ua.

"За інформацією політика, угоду про трансфер профінансував банк-банкрут Bankia. І це ставить під сумніви безліч аспектів трансферу", - пише видання.

Як відомо, 1 вересня 2013 року іспанський футбольний клуб "Реал" оголосив про перехід в клуб Гарета Бейла за рекордні 100 мільйонів євро.

Однак, за даними Еппінка, борг мадридського "Реала" наближається до позначки в 600 мільйонів, а фінансується він регіональним банком Caja de Madrid, який є філією банку Bankia.

Останній банк зовсім нещодавно реструктурував свій борг за допомогою Євросоюзу в розмірі 18 мільярдів євро. На думку політика, "європейські гроші, виділені для підтримки Bankia, не можна використовувати таким чином".

Як зазначає видання, бельгійський парламентар збирається передати документи по цій справі в спеціальну комісію Євросоюзу, яка має перевірити законність використання грошей європейських платників податків на користь трансферу "Реала".

Як пише видання, ситуація навколо Bankia "була справою національної безпеки всієї Іспанії".

У підсумку за підтримки уряду Іспанії банк отримав від Євросоюзу величезну фінансову допомогу у розмірі 18 мільярдів євро.

При цьому іспанці пішли навіть на такі кроки як погіршення боргу перед Євросоюзом і збільшення дефіциту бюджету країни.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 13 липня 2020, :59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.