Експерт: українці можуть зекономити 2,5 мільярда завдяки LED-лампам

Якщо населення України повністю перейде на світлодіодні (LED) джерела світла, то щорічна економія становитиме майже 2,5 мільярда гривень.

Про це заявив директор з інновацій компанії "Максус Україна", лідера світлотехнічного ринку, Марк Захаров, повідомляє прес-служба компанії GreenPR Agency.

За словами експерта, сума, зекономлена від переходу на нову технологію - 2,5 мільярда гривень - фактично дорівнює п'ятій частині щорічних витрат країни на охорону здоров'я.

Тобто, гроші, які зараз даремно "прогорають" можуть бути спрямовані на збереження здоров'я і порятунок життів українців, вважає він.

"Перехід на енергоефективну технологію дозволить знизити споживання електроенергії на 8,3 мільярда кіловат на рік, що можна порівняти з щорічним споживанням Києва або невеликої держави", - зауважив експерт.

Україна не тільки скоротить споживання електроенергії на 5-6% на рік, а й знизить вироблення енергії українськими АЕС на 10%, підкреслив Захаров.

"Це свою чергу, зменшує ризики, пов'язані з атомною енергетикою", - додав він.

Як зазначив директор з інновацій "Максус", європейські держави вже давно відмовилися від застарілих ламп на користь енергоефективних, найбільш перспективними з яких вважаються світлодіодні.

У числі переваг цієї технології - низька енергозатратність (на 70% вище в порівнянні з іншими джерелами світла), висока якість освітлення і повна безпека для здоров'я: лампи на основі LED не містять ніяких шкідливих речовин.

В даний час найбільшу увагу Україна приділяє підвищенню рівня енергоефективності в області постачань теплової енергії.

Однак сконцентрувавши зусилля на сфері освітлення, яка на відміну від першої не носить сезонного характеру, країна отримає можливість не тільки щорічно економити мільярди гривень, але й поліпшити екологічну ситуацію.

Як повідомлялося, більше 60 % світлодіодних (LED) ламп в Україні фальсифікуються.Коментарі

Додати коментар


|

, ! ?!!!

ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 3:34

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.