ФДМ передав акції "Донбасенерго" новому власнику

Фонд держмайна передав "Енергоінвест холдингу" 60,773% акцій компанії "Донбасенерго", куплених під час конкурсу 21 серпня цього року за 718,92 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба Фонду.

З цією метою ФДМ та переможець конкурсу "Енергоінвест" підписали акт приймання-передачі пакета акцій товариства.

"Такий акт підписується з метою передачі акцій інвесторові після повної сплати ним вартості пакета, яка склалася на конкурсі. Кошти від приватизації ПАТ "Донбасенерго" в повному обсязі надійшли до Державного бюджету України – всього 718,92 мільйона гривень", - повідомляє ФДМ.

Як відомо, ціна продажу пакета акцій "Донбасенерго" на конкурсі 21 серпня становила 641 мільйон гривень. Тобто, остаточна ціна майже на 80 мільйонів гривень (на 12%) вища.

В конкурсі крім донецького "Енергоінвесту" брала участь київська компанія "ТехНова".

За умовами конкурсу передбачено, зокрема, використання не менше 70% вугілля, що видобувається на українських шахтах для виробництва електричної та теплової енергії.

А також - реконструкція Старобешівської та Слов'янської ТЕС, здійснення щорічних інвестицій у модернізацію виробництва, недопущення утворення заборгованості із зарплати чи звільнення працівників тощо.

Як повідомлялось, після купівлі "Донбасенерго" його новий власник - Ігор Гуменюк заявив, що "підприємство вбите, як і все у нас сьогодні в країні".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2021, 12:52

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.