Shell не бачить ризиків для своїх інвестицій в Україні

Корпорація Shell не бачить ризиків для своїх інвестицій в проекти з розробки сланцевого газу в Україні.

Про це сказав віце-президент компанії Shell зі зв'язків з державними органами влади Шон Руні на міжнародному економічному форумі в Харкові, повідомляє "Укрінформ".

"Нам комфортно працювати в Україні. Ми бачимо, що уряд в Україні поважає ті інвестиції, які ми вкладаємо. До того ж, дбаючи за власні інвестиції, ми шукаємо стабільність. Український уряд добре з нами працює в цьому напрямку і поки що я не бачу ніяких ризиків", - зазначив він.

За словами Руні, компанія більше стурбована тим, чи зможе вона на Юзівському родовищі знайти поклади газу.

"Основною небезпекою на базі розвідки вуглеводнів є геологія: тобто знайдемо ми газ чи ні, чи буде ефективно з точки зору економіки видобувати цей газ", - додав він.

Як відомо, компанія Shell займається розвідкою газових родовищ на Юзівській ділянці на території Харківської і Донецької області.

Прогнозні ресурси Юзівського газового родовища оцінюються в 2-4 трильйона кубометрів газу.

Угоду про розподіл продукції на Юзівській ділянці було підписано 24 січня 2013 року в Давосі між компанією Shell і "Надра Юзівська".

Як повідомлялось, партія "Свобода" звернулась до Генпрокуратури з тим, щоб перевірити законність підписання цієї угоди.Коментарі

Додати коментар


промо

НИКАКИЕ РЫЧАГИ НЕ ПОМОГУТ ПРОТИВ НАШЕЙ СИСТЕМЫ! ПУСТЬ ХОТЬ ПЯТЫЙ ФЛОТ ВСПЛЫВЕТ ВО ВСЕХ УНИТАЗАХ УКРАИНЫ! НАШИ ПОКРАЩИВАЧИ И ЕГО ПРИВАТИЗИРУЮТ!!!

Гражданин

"Шелл"-это махина,за которой стоит вся американская государственная мощь.Эти не боятся-они заставят силой.У них есть рычаги влияния.

Патріот

Ха-ха-ха. Прйде час - побачете так, що БАНЬКИ вилізуть на лоба та буде пізно. ЙОЛОПИ

Shell - .

промо

НАИВНЫЕ,ГЛУПЫЕ,НЕ ПОНИМАЮТ С КЕМ ИМЕЮТ ДЕЛО! БУДУЩЕЕ:НЕ УСПЕЮТ ПУКНУТЬ-НА ОДНИХ ОТКАТАХ РАЗОРЯТЬСЯ И КОМПАНИЯ ШЕЛЛ СТАНЕТ СОБСТВЕННОСТЬЮ ГЛАВНОГО ДАНТИСТА СТРАНЫ!

ГОЛОВНЕ на 21 січня 2021, 23:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.