"Карпатнафтохім" відновив свою роботу

Хімічне підприємство "Карпатнафтохім", розташоване в Калуші Івано-Франківської області, відновило роботу.

Зокрема, у відкритті чергової лінії по випуску поліетилену заводу взяв участь прем’єр-міністр Микола Азаров, повідомляє прес-служба уряду.

"Відкриття нових сучасних підприємств, які заплановано в області - це найкраще свідчення того, що державна програма розвитку економіки працює і активно набирає обертів", - наголосив глава уряду.

Як відомо, підприємство простоювало більше року. Однак, після втручання уряду і підписання спеціального меморандуму між власником та урядом, роботу вдалось відновити.

На підприємстві планується залучити 3 тисячі працівників. Завод планує випускати до 100 тисяч тонн поліетилену в рік.

Як зазначається, крім відвідання калуського підприємства прем’єр завітав на івано-франківський завод "Електролюкс", який повинен відновити свою роботу з 1 листопада.

Як відомо, ТОВ "Карпатнафтохім" - нафтохімічне підприємство, створене 2004 на базі потужностей ВАТ "Оріана". Основним власником заводу є "Лукойл" (76% акцій).

Як повідомлялось, уряд пішов на введення нульової ставки акцизного збору на нафтопродукти та зріджений газ для підприємств нафтохімічної галузі, щоб підтримати відновлення роботи підприємства.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 травня 2019, 14:48

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.