Нової торгової війни між Україною і Росією не буде - посол ЄС в Україні

Посол ЄС в Україні Ян Томбінський впевнений, що підписання Угоди про асоціацію не призведе до виникнення чергової торгової кризи між Росією та Україною.

Про це він сказав сьогодні під час презентації проекту ЄС-Україна "Сильніше разом", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я глибоко впевнений в тому, що не кризи між Росією і Україною, оскільки торговий конфлікт не в інтересах РФ", - сказав він.

За словами Томбінського, Росія має дуже хороші відносини з європейськими країнами і якщо приймається якесь негативне рішення щодо конкретної країни, то це впливатиме і на відносини з іншими країнами.

"Тому я переконаний, що не буде такої торгової кризи", - зазначив Томбінський.

Посол додав, що Угоду про асоціацію та її імплементація відкриють для українських підприємств і економіки перспективи входження на європейський ринок.

Він додав, що це буде корисно і для Росії, оскільки економічний розвиток України буде впливати і на сусідні країни, зокрема, в плані зростання товарообігу, створення робочих місць та інших аспектах.

Як зазначається, глава представництва ЄС також наголосив, що відмовившись від євроінтеграції Україна "може залишитися в сірій зоні небезпеки між Європою і Росією".

"Зараз Україна знаходиться на важливому роздоріжжі, вибираючи між двома шляхами. Перший шлях пропонує розвиток більш відкритого суспільства, інтегрованого в європейський простір демократії, добробуту та ринкової економіки", - зазначив Томбінський.

За його словами другий шлях – "це автократична система, яка загрузла в економічній стагнації і політичної нестабільності".

Як повідомлялось, Томбінський також заявив, що Україна отримає фінансову допомогу від ЄС тільки після укладання нової угоди з МВФ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 3:30

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.