Проїзд у столичному транспорті подорожчає з 1 січня

Голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов заявив, що адміністрація розробляє нову концепцію ціноутворення на послуги громадського транспорту.

Про це повідомляє УК.

"З 1 січня кияни зможуть купити єдиний електронний квиток, яким можна буде скористатися і для проїзду на метро, і у трамваях, тролейбусах, автобусах", - сказав Попов.

За його словами, це буде зроблено для зручності та оптимізації руху пасажирів, які зараз при пересадці на інший вид транспорту змушені купувати новий квиток або оплачувати проїзд.

При цьому голова КМДА зазначив, що вартість проїзду у муніципальному транспорті буде збільшена.

"Я зараз не можу сказати на скільки, але ми якраз займаємося розрахунками. Думаю, ціна єдиного квитка буде залежати від кількості днів, на які поширюється його дія", - пояснив голова КМДА.

Попов також пообіцяв, що вартість проїзду у громадському транспорті залишиться незмінною для категорій населення, які мають право на пільгу.

Результати розрахунків за вартістю проїзду КМДА зможе надати не раніше 15 жовтня.Як відомо, у липні ЗМІ повідомляли про те, що восени з введенням єдиного електронного квитка, вартість проїзду у столичному метро може подорожчати вдвічі, - до 4 гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 08 серпня 2020, 6:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.