Шість росіян та українців увійшли до ради директорів Bank of Cyprus

Шість росіян і українців, які володіють великими депозитами в Bank of Cyprus, були обрані до нової ради директорів банку.

Про це пише "Лєнта.ру", посилаючись на The Financial Times.

Зокрема, заступником голови став президент московської девелоперської групи "Інсігма" Михайло Чічікашвілі, однак рішення акціонерів банку ще має бути схвалене Центробанком країни.

Згідно з рішенням уряду і ЦБ Кіпру, що пішли на поступки "трійці" кредиторів - Єврокомісії, ЄЦБ і МВФ, всі вклади понад 100 тисяч євро піддалися "стрижці" на 47,5 %.

Натомість вкладники отримали акції банку. Частина депозитів була заморожена, щоб запобігти масовому виводу капіталу. У той же час ці вкладники отримали гарантії з виплати відсотків.

Частина мінорітатрних акціонерів залишила зал засідання достроково, влаштувавши акцію протесту поряд з будівлею банку. Власники акцій вимагають прозорості, а також пояснень, чому ціна паперів банку впала за останній рік в 100 разів.

Крім того, ряд акціонерів стверджує, що збори є незаконним, оскільки аудитори з KPMG не змогли укластися в термін до 31 серпня, щоб надати звіт про фінансовий стан справ у банку.

Кредитори обіцяють скасувати введену в березні заборону на виведення капіталу з банку після того, як кредитна організація вирішить питання з "поганими боргами" , виданими місцевим компаніям під час буму нерухомості на острові в 2000-ні роки.

Як повідомлялось, нещодавно набула чинності програма добровільного звільнення співробітників Банку Кіпру, незважаючи на те, що на неї не погодилася профспілка банківських службовців.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 22:41

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.