Yahoo, Facebook і Google судяться з Агентством нацбезпеки США

Компанія Yahoo! подала до суду на Агентство національної безпеки США, щоб відстояти своє право на публікацію кількості запитів, які спецслужби роблять для отримання доступу до особистої інформації клієнтів корпорації.

Про це повідомляє "ЛігаБізнес" з посиланням на The Guardian.

Як зазначається, з такою ж ініціативою виступили інші великі компанії як Microsoft, Facebook і Google.

Інтернет-компанії намагаються таким чином не втратити обличчя в світлі скандалу навколо ​​викривальних матеріалів, розкритих екс-співробітником ЦРУ та АНБ Едвардом Сноуденом.

Як відомо, Сноуден організував витік в ЗМІ інформації про надсекретні програми АНБ, з допомогою яких відстежуються телефонні розмови і інтернет-активність користувачів, зокрема, під час користування електронними поштовими скриньками чи соцмережами.

Yahoo! нещодавно повідомила, що отримала за останні півроку понад 13 тисяч запитів про дані користувачів з боку американських спецслужб. Найбільш поширені запити стосувалися шахрайства, вбивств і викрадень людей.

Нещодавно стало також відомо, що співробітники АНБ США в силах отримати відомості з будь-якого виду смартфонів, у тому числі з iPhone і пристроїв компанії BlackBerry.

Зокрема, АНБ навчилася зчитувати списки контактів власників смартфонів, повідомлення на них, записні книжки, а також визначати місцезнаходження пристроїв.

Як стало відомо сьогодні, парламентська фракція "Європейські об'єднані ліві/Ліво-зелені Півночі" Європарламенту (ЄП) висунула Едварда Сноудена на здобуття премії імені Сахарова "За свободу думки" у 2013 році.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 3:42

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.