Проект реконструкції дороги до вертодрому президента коштував 9,5 мільйона

"Київавтодор" 2 вересня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "Проектне бюро "Київпроект" на розробку проекту реконструкції Петрівської алеї, Паркової дороги і Дніпровського узвозу за 9,52 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Згідно з техзавданням роботи повинні бути виконані у три етапи. Перший - це реконструкція Петровської алеї та Паркової дороги з розширенням проїзної частини і тимчасовим світлофором на заїзді до вертолітної площадки, яку збудували для президента Віктора Януковича.

Друга черга - транспортна розв’язка на двох рівнях на заїзді до вертолітної площадки.

Третя черга - це реконструкція Дніпровського узвозу на ділянці від алеї Героїв Крут до Дніпровського проїзду з розширенням проїзної частини та будівництвом транспортної розв’язки на перетині узвозу та проїзду.

При цьому, як зазначає видання, протизсувні роботи на Парковій почали ще в червні, до оголошення тендеру на проект.

Як повідомляв наприкінці липня гендиректор "Київавтодору" Петро Береговий, проїжджу частину планують розширити до трьох смуг, одна з них функціонуватиме у реверсному режимі. "При цьому для розширення дорожнього полотна треба вирубати близько 200 дерев", - пише видання.

Разом з тим, 10 вересня, уже після укладання договору на розробку проекту розбудови Паркової, Береговий заявив, що розширювати дорогу і, відповідно, рубати дерева не будуть.

За оцінкою Берегового, вартість ремонту Петровської алеї становитиме близько 18 мільйонів гривень, будівництво розв’язки - близько 80 мільйонів гривень.

Як повідомлялось раніше, на дороги до резиденції президента в Криму за останній місяць було виділено більше 7 мільйонів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 серпня 2020, 16:46

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.