Уряд планує посилити контроль за авіаперевізниками

Міністерство інфраструктури та Державна авіаційна служба підготували проект закону, спрямованого на посилення контролю за фінансовим становищем авіаперевізників.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

"Зокрема, законопроектом визначено процедуру ліцензування авіаперевізників, порядок здійснення державного нагляду за їхньою діяльністю та вимоги до фінансового становища компаній", - йдеться в повідомленні.

Пропонується, щоб ліцензію на провадження діяльності з надання послуг із перевезення пасажирів, вантажу повітряним транспортом видавала Державна авіаційна служба на підставі достатніх фінансових ресурсів авіаперевізника.

Аіакомпанія, щоб отримати ліцензію, повинна буде надати Державіаслужбі бізнес-плани, бухгалтерську та статистичну звітність, інформацію про заплановані витрати та прибутки, докладний перелік джерел фінансування, опис акціонерів тощо.

"Серед вимог до фінансового становища авіакомпаній - спроможність покриття витрат на свою господарську діяльність протягом трьох місяців без урахування доходу від такої діяльності та наявність достатніх активів для забезпечення своєї господарської діяльності протягом наступних 24 місяців", - йдеться в повідомленні.

Крім того, авіаперевізників хочуть зобов’язати щокварталу надсилати до Державіаслужби фінансову звітність, відомості про кредиторську та дебіторську заборгованість, дані про заборгованість перед українськими аеропортами.

Також авіаперевізники інформуватимуть Державіаслужбу у випадку суттєвих змін - структури власників, реорганізації підприємства, відкриття нових рейсів, експлуатації нового типу повітряних суден.

"Запровадження такого механізму контролю авіакомпаній дозволить підвищити рівень конкурентоспроможності на ринку авіаперевезень та надати пасажирам гарантію якісних послуг", - вважають в уряді.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 вересня 2020, 18:00

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.