Євросоюз відмовляється від роумінгу

Європейська комісія прийняла план реформ телекомунікаційного сектора Європи.

Про це пише "Forbes-Україна".

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу вважає, що в найближчому майбутньому ринок послуг зв'язку стане більш пов'язаним і менш накладним для користувачів.

Однак представники телекомунікаційних компаній побоюються, що обмеження цін уповільнить розвиток галузі, знизивши обсяг інвестицій.

"Наші пропозиції знизять ціни на ринку і нададуть споживачам нові можливості. Хіба не парадоксально, що у нас є єдиний ринок для звичайних товарів, але коли справа стосується цифрових товарів, то у нас ще збереглося 28 національних ринків ", - сказав Баррозу.

Основним пунктом реформ є скасування націнок за роумінг на території ЄС при вхідних викликах.

З липня 2014 року телекомунікаційні компанії повинні запропонувати користувачам тарифи, які діятимуть у всіх 28 країнах ЄС, або надати споживачам можливість користуватися за кордоном послугами спеціальних операторів без зміни SIM-карти.

Євро комісія також має намір створити єдиний регулюючий орган телекомунікаційної галузі замість діючих зараз 28 національних регуляторів.

ЄК планує також обмежити вартість вихідних місцевих дзвінків на рівні 19 євроцентів за хвилину і створити єдиний діапазон частот для мереж передачі даних четвертого покоління, що дозволить легше надавати послуги швидкого мобільного доступу в інтернет .

Найближчим часом документ надійде на обговорення в європейський парламент . Якщо депутати його схвалять, то він надійде на підписання лідерам держав - учасниць ЄС.

Як відомо, в Україні мобільний зв'язок викликав найбільшу кількість нарікань серед споживачів у сфері зв’язку у І півріччі цього року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 грудня 2020, 8:45

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.