Залізниця взяла кредит під 23% у брата Клименка?

"Львівська залізниця" 6 вересня за результатами тендеру уклала низку угод на надання однорічних кредитів на загальну суму 170 мільйонів гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Три кредити банку на загальну суму 120 мільйонів гривень під 18,5% річних надав "Фольксбанк". Цей банк належить австрійському підрозділу російського "Сбербанку".

Ще три кредити на 50 мільйонів гривень під 20-23% річних надав банк "Юнісон". Причому, найдорожчим виявився кредит на 30 мільйонів гривень під 23% річних.

Як пише видання, банк "Юнісон" було створено півроку тому.

Офіційно його акціонерами є кіпрські офшори IDP capital ltd і MCHL finance ltd, які в свою чергу належать ліхтенштейнським трастам IDP foundation та All Beteiligungs Stiftung.

"Кінцевих власників цих трастів у банку не розкривають, посилаючись на те, що учасниками ліхтенштейнських трастів є більше десяти осіб, кожна з яких володіє часткою менше 10% і ці учасники не пов’язані між собою відносинами контролю", - пише видання.

Однак, за даними Forbes, банк "Юнісон" входить у групу Антона Клименка, брата міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Хоча сам Антон Клименко заявив, що не має стосунку до цього банку.

Як пише видання, раніше Клименко очолював компанію "Юнісон-груп", яка володіла страховою компанією "Юнісон-гарант". Нині страхову фірму переоформлено на IDP Guaranty Ltd, чия назва практично така ж як і вищевказаного акціонера банку "Юнісон".

За даними Forbes, страховий бізнес "Юнісону" набирає обертів. Зокрема, клієнтами страхової вже стали "Інтерпайп", Харківська ТЕЦ-5, "Надра України", АВЕК, Дніпропетровський трубний завод, Маріупольський завод важкого машинобудування, Ясинівський коксохімічний завод.

Як відомо, згідно з даними "Вісника держзакупівель", у 2013 році регіональні залізниці взяли кредити на 5,69 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 грудня 2020, 10:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.