Труби Ахметова буде купляти нафтовий гігант із Бразилії

Компанія "Метінвест" отримала дозвіл на поставку труб і листового прокату для однієї з найбільших енергетичних компаній світу - Petroleo Brasileiro (Petrobras, Бразилія).

Про це повідомила прес-служба компанії.

Сертифікат Petrobras отримали зварні труби з вуглецевої сталі ПАТ "Харцизький трубний завод" та листи з вуглецевої сталі МК "Азовсталь".

В той же час Metinvest International SA пройшов реєстрацію в якості підрозділу зі збуту цієї продукції, повідомляє компанія.

"Метінвест" буде постачати трубну продукцію і листовий прокат для проектів Petrobras зі спорудження газо- і нафтопроводів, будівництвп морських суден і нафтових платформ в Бразилії та інших країнах присутності компанії.

"Отримання сертифікату Petrobras створює ґрунт для довгострокового партнерства з одним з найбільших гравців світової енергетичної галузі та відкриває для нашої продукції багаті і перспективні ринки в Латинській та Північній Америці", - сказав з цього приводу директор з продажу групи "Метінвест" Дмитро Ніколаєнко.

За його словами, отримання сертифікатів заводами "Метінвесту" є свідченням їх високої конкурентоспроможності на світовому ринку.

Як відомо, "Метінвест" - холдинг, що входить в групу СКМ Рината Ахметова.

Компанія Petroleo Brasileiro S.A. (Petrobras) - державне нафтогазове та нафтохімічне підприємство Бразилії. До 1997 року підприємство було нафтовою монополією у Бразилії.

Компанія входить у 500 найбільших світових підприємств і веде свою діяльність в 18 країнах світу, в тому числі, в США, Аргентині, Болівії, Колумбії, Анголі, Нігерії тощо.

Раніше повідомлялось, що ще один український потужний виробник труб - холдинг "Інтерпайп" проходить сертифікацію своїх труб для енергетичного гіганта Shell, що буде видобувати сланцевий газ на сході України.

Також повідомлялось, що за вісім місяців цього року МК "Азовсталь" знизив виробництво сталі і чавуну на 3,5%.Коментарі

Додати коментар


Сергей

Если страна-экспортер стали покупает импортную продукцию, значит она выше по качеству и имеет более конкурентную стоимость - это показывает, что деньги, которые вкладывали в модернизацию производства для повышения качества и снижения себестоимости были оправданы

ГОЛОВНЕ на 04 березня 2021, 11:45

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.