Створено транспортний коридор з Балтії до Туреччини через Україну

Туреччина приєдналась до транспортного коридору "Потяг вікінг", що об'єднує Балтійське, Чорне і Середземне моря, підписавши з Литвою договір про співпрацю в сфері перевезень вантажів.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на прес-службу "Державних залізниць Турецької Республіки".

Договір підписали в Анкарі генеральний директор підприємства "Державні залізниці Турецької Республіки" Сулейман Караман і генеральний директор АТ "Литовські залізниці" Стасіс Дайлідка.

"Проект під назвою "Потяг Вікінг" передбачає перевезення вантажів маршрутними поїздами з Литви через Білорусь і Україну в Туреччину", - повідомили в компанії.

Як зазначив гендиректор турецької залізниці Караман, вантажі, що прямуватимуть в транспортному коридорі "Вікінг" з Литви через Білорусі і Україну, прибуватимуть в Одеський порт.

Там вантажі в контейнерах завантажуватимуться на морські судна і перевозитимуться в турецькі порти Самсун, Деріндже, Хайдарпаша, Ізмір, Іскендерун, Мерсін.

"Далі вантаж із цих портів розвозитиметься залізничними шляхами в різні регіони Туреччини, країни Близького Сходу і Середньої Азії", - зауважив він.

За тією ж схемою вантажі, що прибувають із країн Близького Сходу і Середньої Азії, прямуватимуть у Балтійські країни, а звідти - в країни Європи.

"Проект стартує наприкінці поточного року", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що на зустрічі було розглянуто другий проект коридору "Потяг Вікінг", який передбачає перевезення вантажів залізничною колією за маршрутом Литва-Білорусь-Україна-Румунія.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 липня 2020, 12:00

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.