Доходи держбюджету-2014 прогнозуються на рівні 514 мільярдів гривень?

Доходи зведеного бюджету на 2014 рік прогнозуються на рівні 514,3 мільярда гривень, їх приріст становитиме 42,7 мільярда гривень.

Про це повідомляє "Укріфнорм", посилаючись на власне джерело в Мінфіні.

"Прогноз доходів зведеного бюджету на 2014 рік становить 514,3 мільярда гривень, приріст становитиме 42,7 мільярда", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, в проекті держбюджету передбачено кошти на рішення низки запитань соціального характеру, у тому числі і на виконання нових соціальних ініціатив Президента України.

"Додаткові ресурси в 9,1 мільярда гривень будуть направлені на впровадження нових розмірів мінімальної зарплати і підвищення зарплат бюджетникам", - повідомило джерело.

Він також додав, що для забезпечення останнього етапу підвищення розмірів обов'язкових доплат на дітей із малозабезпечених сімей плануються витрати в сумі 0,4 мільярда гривень.

"Доплати було введено для реалізації програмних положень Президента України "Україна для людей", - сказав представник Мінфіну.

У 2014 році трансферт Пенсійному фонду буде збільшено на 4,1 мільярда гривень і становитиме 87,4 мільярда гривень. На покриття дефіциту бюджету ПФУ планується виділити 22,1 мільярда гривень.

При цьому на кінець 2014 року прогнозується граничний рівень державного боргу в 548,6 мільярда гривень. Це становитиме близько 32,4% у співвідношенні до ВВП.

На надання держгарантій за кредитами додатково передбачено 1 мільярд гривень.

Як повідомлялось, уряд України прийняв за основу проект державного бюджету на 2014 рік.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 травня 2019, 14:15

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.