Ахметов купив собі шахту

Управляюча компанія енергохолдингу "Дтек" - DTEK Holdings B.V. - придбала акції товариства з додатковою відповідальністю "Шахта "Білозерська".

У результаті угоди частка "Дтек" у статутному капіталі ТДВ "Шахта Білозерська" становить 95,4%, передає УНІАН.

В енергохолдингу відзначили, що придбання шахти стало логічним продовженням зусиль "Дтек" з відтворення ефективного виробничого комплексу з видобутку вугілля "Добропілля".

З 2008 року до 2011 року в ТДВ сталося падіння видобутку більш ніж на 0,5 мільйона тонн. Очікується, що завдяки інвестиціям "Дтек" шахта перевищить мільйонний рубіж видобутку вже 2013 року, а в 2014 році рівень видобутку доведуть до 1,35 мільйона тонн.

Таким чином, після зазначеної операції енергохолдинг об'єднав всі активи колишнього держоб'єднання "Добропіллявугілля".

Контроль над більшою частиною активів "Добропіллявугілля" "Дтек" одержав в січні 2011 року шляхом довгострокової оренди п'яти шахт об'єднання з допоміжними підрозділами.

До цього власником ТОВ "Шахта "Білозерська" було ТОВ "Екойл", м. Київ, що у квітні 2011 року заявило про намір продати 89,03% акцій компанії, що належить йому, за 622,71 тисячі гривень.

"Дтек" - найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем кепітал менеджмент".

Підприємства "Дтек" створюють ефективний виробничий ланцюжок від видобутку і збагачення вугілля до генерації та продажу електроенергії.

До вугільного блоку "Дтек" входять ВАТ "Павлоградвугілля", що об'єднує десять шахт, ВАТ "Шахта "Комсомолець Донбасу", орендне підприємство "Добропілялвугілля", концесійні підприємства "Ровенькиантрацит" і "Свердловськантрацит" і п'ять збагачувальних фабрик.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2020, 7:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.