Парламент повернув уряду проект бюджету-2014 на доопрацювання

Голова Верховної Ради Володимир Рибак повернув проект державного бюджету на 2014 рік Кабінету Міністрів на доопрацювання.

"Сьогодні я повернув бюджет уряду", - заявив Рибак нині в ході засідання погоджувальної ради керівників фракцій і комітетів парламенту, повідомляє УНІАН.

Спікер парламенту пояснив, що уряд звернувся до нього з листом, щоб доопрацювати проект держбюджету.

"Сьогодні вони звернулися з листом, тому що виникло багато питань додаткових. З одного боку, у нас є цілий ряд законів, які ми повинні прийняти, щоб сформувати дохідну частину бюджету, і є дуже багато теж листів", - сказав Рибак.

За його словами, депутати внесли цілий ряд законопроектів з видатками приблизно в 10 мільярдів гривень, щоб виконати свої обіцянки перед виборцями. І це також потрібно буде врахувати в бюджеті.

Глава парламенту зазначив, що Кабмін "цього тижня ще попрацює", а в п'ятницю, під час Години запитань до уряду, доповість щодо виконання бюджету 2013 року і щодо принципів формування бюджету на 2014 рік.

Як повідомлялось, у відповідності до закону Кабмін вніс у суботу, 14 вересня, до Верховної Ради проект закону про державний бюджет на 2014 рік. Однак, самого тексту законопроекту №3000 на сайті Верховної Ради розміщено не було.

Як повідомлялося, 11 вересня на своєму засіданні уряд прийняв за основу проект державного бюджету на 2014 рік. Проект було прийнято з дефіцитом 2,7%, зростанням ВВП - 3%, інфляцією - 8%.

Разом з тим, як повідомляли ЗМІ, при розгляді держбюджету самого документу не бачили навіть урядовці.

В той же час макропоказники держбюджету-2014, зокрема, прогноз росту ВВП, розкритикували експерти.

Як відомо, в держбюджеті на цей рік закладено ріст ВВП в 3,4%, в той час як економісти прогнозують максимум до 1% росту ВВП (МВФ прогнозує "нульовий" ріст).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 липня 2020, 12:13

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.