Дата-центр під вертодромом Януковича буде обслуговувати "Укрпошту"

"Укрпошта" 6 вересня за результатами тендеру уклала угоду з фірмою "Анте Медіам" на послуги з надання доступу до банку даних до кінця 2013 року вартістю 7,95 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Послуги включають в себе використання ресурсів на площадці фірми для "платформи приватної хмари" та організацію волоконно-оптичної лінії не менш 10 Гбіт/с між цією площадкою та головним офісом "Укрпошти" на вулиці Хрещатик,22.

При цьому, має використовуватись не менше 20 серверів, серверна платформа класу High End, системи зберігання даних класу Middle та High End.

Як зазначає видання, потужний дата-центр, який надаватиме послуги, знаходиться прямо під вертолітним майданчиком на схилі Дніпра.

За даними видання, фірму "Анте Медіам" заснували донеччанин Віталій Філатов та ТОВ "Амадеус ко", засновниками якого є киянин Олександр Хом’як та британська фірма Fineroad Business Llp.

Відомо, що саме фірма "Амадеус ко" збудувала споруду вертолітного майданчика поряд з Маріїнським парком. Планувалось, що його буде використовувати президент Віктор Янукович, а у середині буде розважальний центр та конгрес-холл.

Згодом виявилось, що в рамках цього будівництва ведеться також спорудження дата-центру "Парковий" вартістю близько 40 мільйонів доларів, зазначило видання.

Як повідомлялось, нещодавно було виділено 9,52 мільйона гривень на розробку проекту реконструкції доріг, що ведуть до цього вертодрому Януковича.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 17:09

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.