Microsoft буде міняти планшети iPad на свої Surface

Корпорація Microsoft анонсувала нову програму, орієнтовану на США, в рамках якої запропонувала користувачам обміняти їх планшети iPad від компанії Apple на свої Surface.

Про це повідомляє "Ліга.Бізнес" з посиланням на видання CyberSecurity.

"Компанія обіцяє міняти iPad, оцінюючи їх не дешевше, ніж в 200 доларів. При цьому кампанія діє як щодо Surface RT, так і щодо Surface Pro", - зазначає видання.

Експерти кажуть, що ця агресивна маркетингова кампанія Microsoft спрямована на те, щоб переманити користувачів продукції Apple в свій табір.

Раніше Microsoft вже діяла в подібний спосіб. Так, у травні Microsoft запустила в США рекламну кампанію Windows vs iPad, де користувачам були запропоновані конкурентні переваги Windows-планшетів на тлі недоліків iPad.

При цьому, як зазначає видання, раніше сама Microsoft визнала, що в першому кварталі продала лише 900 тисяч Surface, проти 19,5 мільйона iPad за той самий період.

У другому кварталі Microsoft продала ще менше планшетів - лише 300 тисяч.

Як повідомлялось, Microsoft вирішила конкурувати з Apple і у виробництві смартфонів, для чого викупила відповідний підрозділ фінської компанії Nokia за 5,44 мільярда євро.

Як відомо, на минулому тижні Apple презентувала свої нові моделі смартфонів, але ринок ці новинки не вразили, через що акції компанії впали більш, ніж на 5%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 січня 2021, 6:56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.