Антирейдерська комісія опрацювала вже близько 70 заяв

За час своєї роботи Антирейдерська комісія вже опрацювала близько 70 заяв, розмір збитків у яких від дій рейдерів в цілому оцінюється на суму до одного мільярда гривень.

Про це повідомляє УНН.

Віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов на першому засіданні антирейдерської комісії зазначив, що за останні роки в Україні відбулися тисячі корпоративних конфліктів з використанням рейдерських схем.

"Отримання контролю над бізнес-активами здійснюється за допомогою таких схем, як: проведення додаткових емісій, отримання неправомірно прийнятих судових рішень, організація сумнівних акціонерних зборів тощо", - сказав Арбузов.

За словами першого віце-прем’єр-міністра, сьогодні рейдери все більше використовують корупційні зв’язки.

Разом з тим він розповів, що з моменту відновлення своєї роботи Комісія вже опрацьовує звернення і впливає на проблеми, які важливі для інвесторів.

Арбузов також додав, що Комісії вдалося призупинити позбавлення власності у низки інших інвесторів, як іноземних, так і українських.

Як повідомлялось, Уряд України має намір на законодавчому рівні ввести визначення "рейдерство", а також встановити кримінальну відповідальність за рейдерські дії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 7:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.