До 2020 року Україна припинить споживання російського газу - Тимошенко

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко вважає, що до 2020 року Україна може практично припинити споживання російського газу.

Про це вона сказала в інтерв'ю "Українській правді".

"Я вважаю, що скорочення більше ніж удвічі обсягу споживання російського газу за останні три роки, збільшення вдвічі вартості транзиту, організація реверсних поставок природного газу з країн ЄС, початок видобутку сланцевого газу, проектування LNG-терміналу та інші корисні речі - все це позитивні наслідки роботи газових угод, підписаних в 2009-му році", - заявила Тимошенко.

На думку Тимошенко вже у 2020 році Україна зможе відмовитись від російського газу.

"І це лише початок. Я вважаю, що до 2020-го року Україна може практично припинити споживання російського газу, а це і є основа такої важкої для нас енергетичної незалежності", - зазначила екс-прем'єр.

За словами Тимошенко, Україні не потрібен дешевий газ, а потрібна модернізація, технічне оновлення українських електростанцій, металургійних та хімічних підприємств, систем теплопостачання.

"Я саме так і планувала діяти, починаючи з 2010-го року. Я не розраховувала, що Віктор Федорович стане Президентом України і почне торгувати національним суверенітетом, флотом та Севастополем задля дешевого газу для підприємств свого оточення", - сказала Тимошенко.

Як відомо, в новому рейтингу Топ-100 найвпливовіших Українців, колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко опинилась аж на 18-й позиції.Коментарі

Додати коментар


Гость

Ну ты и тварь, Юлия Тимошенко! Да из-за твоей блядськой подписи страна уже страдает ТРИ ГОДА КАК! А ты , сука, сиди пока не здохнешь!!!

ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 9:32

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.