Янукович каже, що Тимошенко заважає йому проводити реформи

Президент Віктор Янукович каже, що два роки він вимушений був долати наслідки невдалої економічної і соціальної політики попередників.

Про це він сказав на розширеному засіданні уряду за його участі.

"Хтось запитає, чому підходимо до цієї теми лише зараз. Відповім відверто: два роки ми були вимушені долати ті завали економічної і соціальної політики, що дісталися нам у спадок від наших попередників", - зазначив він.

Янукович наголосив, що зусилля президента, уряду, Верховної ради були спрямовані на те, "щоб втримати країну і забезпечити фінансову стабільність та економічне зростання, мінімізувати ризики від накопичених боргів та ганебних газових контрактів попереднього уряду".

"Адже знижка на ціну на російський газ діяла лише в 2009 році. А вже в 2010, а тим більше, в 2011 році, і нинішньому, завдячуючи газовому контракту Тимошенко ми отримали додатковий газовий податок – найвищий серед усіх країн Європи", - наголосив він.

За словами Януковича, "виходячи з цін, що мають наші сусіди, щорічно ми додатково сплачуємо близько 30 мільярдів за російський газ".

"А це кошти, що мали бути спрямовані на підвищення соціальних стандартів та розвиток нашої держави. Більш складної економічної ситуації за роки незалежності, ніж на початку 2010 року, в Україні не було", - заявив президент.

"Ви бачите, що вимушені робити ті країни світу, що упали в боргову яму - звільнення бюджетних працівників, скорочення соціальних виплат, зарплат і пенсій. Звичайно, що і не всі ризики ще подолані у нас. Світова криза продовжується, Україна не є виключенням", - додав Янукович.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 15:07

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.