Київ - четверта столиця СНД за рівнем доходу

Зарплати киян відстають від доходів жителів столиць інших провідних країн СНД - Росії, Казахстану та Азербайджану.

За підсумками грудня 2011 середньостатистичний москвич міг похвалитися офіційною заробітною платою 2 175 доларів, а киянин - всього 600 доларів, тобто в 3,6 разу менше, передає "Дело".

Причин настільки суттєвої різниці може бути декілька. Перша - масштабність регіону і бізнесу. Нерідко московський офіс міжнародної компанії відповідає не тільки за російський ринок, а й за всі країни СНД, на яких представлена компанія.

Зрозуміло, що рівень відповідальності, а значить, і доходів набагато вище.

Другий фактор - рівень життя. Москва - один з найдорожчих міст, причому це стосується не тільки пострадянського простору. Більш високі витрати громадян сприяють встановленню більш високих зарплат.

Істотна різниця також між доходами киян і жителів Астани - 2,3 разу. Житель казахської столиці в грудні 2011 року в середньому заробляв 1 140 доларів.

Казахстанський ринок праці останнім часом демонструє високі показники зростання, що позначається на рівні заробітних плат в регіоні.

"За темпами відновлення бізнес-сфери і ринку праці Казахстан можна поставити на перше місце в СНД, - відзначають в рекрутингової компанії Hudson в Україні.

Там додають, що Казахстан, як і деякі інші країни - Вірменія, Грузія, є вкрай цікавим для західних компаній щодо інвестування. Такі компанії зацікавлені в кваліфікованих кадрах і готові пропонувати їм високі зарплати.

Дещо відстають доходи киян та від доходів жителів столиці Азербайджану. Середня заробітна плата в Баку становила близько 657 доларів.

Нижче киян заробляють в Душанбе - близько 250 доларів, Кишиневі - 400 доларів, Бішкеку - 287 доларів, Мінську - 469 доларів, Єревані - 430 доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 3:53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.