Азаров розповів про "фактичне" покращення життя українців

Прем'єр-міністр Микола Азаров стверджує, що за два роки роботи уряду життя українців не погіршилося.

Про це він сказав в середу, відкриваючи засідання уряду.

"Підсумки підбивати не буду. Хочу лише заради об'єктивності нагадати про факти. За минулі два роки наші люди мали постійну роботу, отримували нові робочі місця, поверталися із вимушених відпусток за власний рахунок", - заявив прем'єр-міністр.

Голова уряду також розповів про розмову з гірничим майстером на будівництві метрополітену, яке він відвідав напередодні.

"Головна зміна в його житті це те, що після принизливого для робочої людини простою у 2008-2009 роках, він знову живе повноцінно. Складно, але повноцінно", - наголосив він.

За словами Азарова, за два роки люди "жодного разу не підраховували збитки від обвалу гривні і від втрати заощаджень, зарплати, пенсії, соціальні виплати не скорочувалися, а навпаки зростали".

"Ми взялися за такі проблеми, які останні 20 років були поза увагою урядів – за нарощування випуску доступних вітчизняних товарів, за якістю того, що споживають наші люди, за стабільність цін і достаток продукції на продовольчому ринку, і будівництво для цього овочесховищ, за прискорення будівництва житла і перебудови ЖКГ", - сказав прем'єр.

Він зазначив, що уряд також взявся "за звільнення бізнесу від адміністративно-фіскальних перепон, за спрощення для людей різноманітних бюрократичних процедур, за скорочення самої бюрократії та економії коштів на утримання чиновників".

"І все це, прямо скажімо, не зовсім за сприятливих зовнішніх умов. Але Україна не перед ким на коліна не встала як не було важко", - додав Азаров.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 вересня 2020, 22:07

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.